SON DAKİKA

Haber Bankası

Antalya’da Teröre Karşı Birlik Mitingi

Antalya Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre 18 Aralık 2016 Pazar günü Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda “Teröre Karşı Birlik Mitingi’ düzenleniyor.

Antalya’da Teröre Karşı Birlik Mitingi
Bu haber 17 Aralık 2016 - 22:14 'de eklendi ve 771 kez görüntülendi.

Son günlerde yaşanan terör eylemleri sonrası Antalya Valiliği tarafından ‘Teröre Karşı Birlik Mitingi’ düzenleniyor.

18 Aralık 2016 Pazar

18 Aralık Pazar günü saat 12:00’de Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek yürüyüş ile ilgili Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ‘Bayrağını Al Gel’ sloganıyla Antalyalılara yaptığı çağrıda Tüm Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticilerini, çalışanları, Siyasi Partileri ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerini ve vatandaşları ‘Teröre Karşı Birlik Mitingi’nde bir olmaya davet etti.

Ayrıca Antalya C.Başsavcılığı tarafından Adalet Bakanlığı personellerine sms gönderilerek teröre karşı birlik mitingine katılmak isteyen tüm personele duyuru yapıldı.

Antalya Valiliği resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

18 aralık 2016 pazar günü saat 12:00 de Antalya Cumhuriyet Meydanı’ nda herkes “teröre karşı birlik mitingi” ne davetlidir.

18 Aralık 2016 Pazar günü saat 12:00 de Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda kamu hurum, kuruluş yöneticileri, çalışanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı “teröre karşı birlik mitingi”nde bir olmaya çağırıyorum.

Münir Karaloğlu
Antalya Valisi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA