SON DAKİKA

Haber Bankası
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler Saat 09:27 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Sosyal hayatın içindeki birebir ilişkilerde kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme arzunuzun göstergesidir. Geleceğiniz, planlarınız ve amaçlarınız doğrultusunda hareket etmekten hoşlanacağınız için, hedeflerinizi gerçekleştirme enerjiniz yüksektir. Gayet açık ve net biçimde, -ben bu yönde gidersem şu sonucu elde edebilirim diye fikir yürütebilirsiniz.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü kısa bir yolculuk, bir görüşme, bir arkadaşınızla konuşma, yenilikleri uygulama anlamında enerjiniz gayet yüksek. Fikirlerinizi gayet kolaylıkla dışa ifade edebileceğiniz bu saatte, aktif kimliğinizle etkiniz altına alamayacağın hiç kimse yok.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünüm etkisinde parasal sıkışıklığa çözüm bulmaya çalışırız. Bir şeyleri halledebilmek, ilerlemek için mücadele veririz.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, Kova burcunda ilerleyen Venüs etkisiyle, farklı görüşten insanlarla kültürel paylaşımlarda bulunabilir, uzmanlık alanınızla ilgili çalışmalara, faaliyetlere, aktivitelere katılabilirsiniz. Özgür yaklaşımlarınız, farklı görüşleriniz, ilişki kurma biçiminiz, insanlarla aranızda hoş bağlantılar kurulmasını sağlayıcıdır. İlgilendiğiniz konularda size destek verecek, sizinle el birliğinde bulunacak insanlardan yardım görebilirsiniz. Beğendiğiniz, ilginizi çeken konularda hobilerinizi geliştirebilirsiniz.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA