SON DAKİKA

Haber Bankası
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar Saat 09:27 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Damarıma basarlarsa ben de konuşurum diyerek tepkinizi gösterebilirsiniz. Gün boyu bir hayli hırslı, istekli ve cesur bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zekanız oldukça keskindir. Hani bir söz vardır. Kül yutmaz derler. Sizi de kimsenin kandırması mümkün değildir.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünüm etkisinde değişik bir şeyler yapma arzunuz yoğun. Bazı konularda geriliminiz varsa da, bu görünüm size yaşanılan anın keyfini çıkarmanızda yardımcıdır. Stres ve gerginlikten uzaksınız. Hem hareketli hem de günü güzel geçirmenizi sağlayacak yenilikleri hiç düşünmeden uygulayabilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi özgürce ortaya koyma arzunuzu işaret ediyor. Ancak uymanız gereken şartlar, kurallar vardır. Böylesi bir engellenme canınızı sıkabilir.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, çevresel ilişkilerde, aşk hayatınızla ilgili konularda, paylaşım ve yenilik anlamındaki gelişmelerde bir şans olarak yorumlayabiliriz. Özgürlüğünüz, bireylik duygunuz, insanlarla olan irtibatınız, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanız mümkündür. Arkadaşlarınızla olan paylaşımınız, çevrenizle temasınız bugün bir hayli yüksek olacaktır. Sözgelimi yeni biriyle tanışabilirsiniz. Karşı cins üzerinde bir hayli etkilisiniz. Farklı özelliklerinizle bugün öne çıkarsınız. Partneriniz hoş bir sürpriz yaşatabilir.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA