SON DAKİKA

Haber Bankası
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Saat 09:27 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Başkalarına karşı üstünlüğünüzü göstermekten yanasınızdır. Ancak diğerleri de bu düşüncede ve istekte olunca biraz sıkıntı yaşanabilir. Siz eşitlik, adalet ve haksızlıkla mücadele etmektesiniz. Bunlara önem vermeyen kişilere tahammül göstermekte zorlanırsınız.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü aşkın hızlı ve insanı değiştiren, yenileyen gücüne hayran olmanızı sağlar. Ancak partnerin bencil yaklaşımları ve taviz vermeyen halleri kimi zaman sinirinizi bozar. Rahat tavırlar sergileyerek, sanki onun bu halini pek dert etmiyormuş gibi durabilirsiniz. Ancak sabrınız taştığında gerekeni söylemekten çekinmezsiniz. Kimileri için bu enerji, aşkın tadını çıkarmak ve olan biteni kafanıza takmadan günü geçirme arzunuzun işaretçisidir. Farklı insanlarla bir arada olmaktan zevk alırsınız.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, başkalarının sürekli kendi isteklerini size dayatması canınızı sıkar. Oysaki siz yaşamak, canlanmak, huzur bulmaktan yanasınız. Bu saatlerde sabırlı olmakta zorlanırsınız.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, Kova burcunda ilerleyen Venüs etkisini bir hayli öne çıkaracaktır. Sosyal hayatın canlanması, arkadaşlık ilişkilerinin güçlenmesi, dostlarla paylaşımda bulunulması, problemlerin unutulmasını sağlayabilir. Aşk evinizde ilerleyen Venüs ve ilişki evinizde seyrini sürdüren Ay, sürpriz bir aşkın yüreğinizi hızlı bir şekilde çarpmasını sağlayabilir. Kafaca anlaşmak merkez alınır. Aşk, para, manevi değerleriniz ve ideallerinize sahip çıkarsınız. Fazla duygusal davranmadan, mantığınızı ön plana alarak düşünürsünüz. Güven duygunuz tamdır. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA