SON DAKİKA

Haber Bankası
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar Saat 09:27 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Hem cesaret verici hem de hevesli bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Gün boyu bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü aklınıza geleni geldiği gibi yapmaktan, arzu ettiğiniz şekilde akşamı değerlendirmekten yanasınız. Öyle pek program yapmaktan zevk almadığınız için akışa göre vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, gönlünüzce yaşamak isterken, sorumluluklar ağır basar. Paranın önemi kendini yine hatırlatır. Ödemeler, ihtiyaçlar derken hayat gelip geçiyor diye düşünürsünüz. Tabii ki bir şeylere sabır göstermek kolay değildir.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünüm etkisinde, peniliklere hevesli, arkadaşça paylaşımlara gayet açıksınız. Aşk hayatınızla ilgili konularda hoş sürprizlerin beklentisi içindesiniz. Zevkli, uyumlu ve sıra dışı güzelliklerin tadını çıkarmak arzunuz bugün gayet yüksek. Kendinizi tanıtmak, çevre edinmek, arkadaşlarınızla paylaşımda bulunmak istersiniz. Gün içinde farklı, özel, dikkatinizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Bir arkadaşlık teklifinde bulunabilirsiniz. Karşı cins üzerinde bir hayli etkili bir gündesiniz. Gözler üzerinize çevrildiğinde hiç şaşırmayınız. Çünkü günün aktif ve dikkat çekici kişilerinden birisisiniz.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA