SON DAKİKA

Haber Bankası

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Misliyle Ödeyecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’daki patlamanın ardından hastanelerde yatan gazileri ziyarette bulundu ve çıkışta birtakım açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Misliyle Ödeyecekler
Bu haber 11 Aralık 2016 - 14:50 'de eklendi ve 885 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hasta ve yakınlarını ziyaretinden sonra birtakım açıklamalarda bulundu.

Açıklamadan satır başları şu şekilde; “Şu anda iki tane yoğun bakımda olan evladımız var.. Şuurları açık, genel durumları bizimle şakalaşacak kadar iyiler. Kısa süre içerisinde yoğun bakımdan çıkacaklar. Diğer gazilerimiz toparlanmış durumda, Haseki Hastanesi’ndeki evlatlarımız genel itibariyle çok iyi durumdalar”

KAHPELERE MEYDAN VERMEYECEĞİZ

“Son durum itibariyle malesef 38 şehidimiz ve 155 yaralımız söz konusu. Bu terör illetiyle sonuna kadar mücadeleyi sürdüreceğimizden halkımın kuşkusu olmasın. Eğer bu tür olaylarla bizleri korkutmayı amaçlıyorlarsa öyle korkup meydanları bu kahpelere bırakacak kadar alçalmadık.

İNCELEMELER SÜRÜYOR

Bizler bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. Onun için bundan çekinmek diye bir şey söz konusu olamaz. Şunu bilmeleri lazım ki bu yapılanları yanlarına koymayacağız. Bize yaşattıklarından çok daha ağır bedeller ödeyecekler bunu bir defa kabullenmeleri lazım. İncelemeler yapılıyor bütün detaylar belirlendikten sonra yetkili bakanlarımız detaylı açıklamalarda bulunacaklardır”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA