SON DAKİKA

Haber Bankası

“Pardon Kuzenim Yazmış” Devri Tarihe Karışıyor

2016 yılını bir hayli hareketli geçeren whatsapp uygulaması hatalı gönderilen mesajın üzerine basılı tutarak “İptal et” seçeneği ile uygulama üzerinden yanlış kişilere gönderilen veya hatalı gönderilen mesajları iptal seçeneği sunuyor.

“Pardon Kuzenim Yazmış” Devri Tarihe Karışıyor
Bu haber 15 Aralık 2016 - 14:40 'de eklendi ve 1.134 kez görüntülendi.

Whatsapp, yayınlayacağı yeni bir güncelleme ile karşı tarafa yanlışlıkla ya da hatalı gönderilen mesajları silme özelliğini getiriyor.

2016 yılı itibari ile büyük atılımlar gerçekleştiren whatsapp yıl bitmeden bir yeniliğe daha imza atıyor. Kısa bir süre önce görüntülü arama özelliği getirerek gönüllerde taht kuran whatsapp karşı tarafa hatalı gönderilen mesajların silinmesini sağlayarak gönüllere su serpecek.

Şimdilik sadece ios kullanıcılarının deneyimine sunulacak olan yenilik, kısa bir süre sonra da android platformuna sunulacak. Hatalı gönderilen mesajın üzerine basılı tutarak “İptal et” seçeneği  ile uygulama üzerinden yanlış kişilere gönderilen veya hatalı gönderilen mesajları iptal ederek mesajın düzeltilip tekrar gönderilmesi sağlanabilecek.

Gelen bu özellik ile yanlış kişilere gönderilen mesajların karşı tarafa iletilmesi ile “pardon kuzenim yazmış” bahanesi de artık tarihe karışıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA