SON DAKİKA

Haber Bankası

Yastık İçinden Milyonlar Çıktı… Aile İsyanlarda

Kısa süre önce hayatını kaybeden kayınvalidenin yastığının içinden milyonlarca liralık banknot çıkınca sevinçten havalara uçan ailenin sevinci fazla uzun sürmedi.

Yastık İçinden Milyonlar Çıktı… Aile İsyanlarda
Bu haber 23 Kasım 2016 - 14:49 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Bir süre önce Adana’ya göç eden İ.Ç’nin eşi C.Ç, ev temizliği yaparken kısa bir süre önce kaybettiği kayınvalidesinin yastığının içinde milyonlarca liralık banknot buldu.

Yastıktan 30 adet 1 milyon lira, 35 adet 50 bin lira, 21 adet 100 bin lira, 26 adet 250 bin lira çıktı. Annesinden kalan milyonların mutluluğunu süren İ.Ç’nin sevinci fazla sürmedi çünkü paraların 6 sıfır atılmadan önceki tedavülden kalkan eski para olduğunu fark edince şok oldu.

İ.Ç, hayal kırıklığına uğradığını belirterek “Annem yaşarken paraları yastık altı yapmış. Bize de söylememiş, biz de paraları yıllar sonra bulduk. Ben zamanında 250 bin liraya 30’dan fazla koyun alıyordum ama şimdi milyonlarım var bir işe yaramıyor. Annem yaşarken eli çok açıktı, neden böyle bir şey yaptı anlamıyorum. Belki kendi de yastığın içine para koyduğunu unutmuştur. Çünkü kendi öleli 6 yıl oldu. Bu paralar geçerliliğini 2005’te kaybetti” dedi.

Evdeki diğer yastıkları da arayan aile başka para bulamadığını ifade etti, İ.Ç;  “Ben annem yaşarken bu parayı bize vermediği için çok üzülüyorum. Bana verseydi ben bir iş kurardım, para yastık içinde değerini kaybetti. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Arkadaşlar Merkez Bankası’na git diyor ama bir faydası olur mu bilmiyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA